مزایای دوربین مداربسته بیسیم؟

 مزایای دوربین مداربسته بیسیم

1. نصب آسان تر
دوربین مداربسته بی سیم از دیجی ویرا
این مهم مخصوصاً اگر می خواهید خودتان این کار را انجام دهید بسیار مهم است. به این ترتیب ، در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد و همچنین اطمینان حاصل کنید که در مرحله اول قادر به انجام آن خواهید بود. در یک سناریوی معمولی ، تنها چیزی که باید از نظر نصب نگران باشید داشتن منبع تغذیه در نزدیکی دوربین مداربسته بی سیم شما است و شما هم خوب کار می کنید.
2. قابلیت حمل
از آنجا که این نوع دوربین های مدار بسته بی سیم نسبتاً سبک بوده و به راحتی نصب می شوند ، می توانید بدون دردسر آنها را به هرجایی که می خواهید ببرید.
3. می تواند در هر جایی که سیگنال Wi-Fi وجود دارد قرار داده شود
با تمرکز بر روی نکات قبلی ، تا زمانی که منبع تغذیه و سیگنال Wi-Fi در نزدیکی داشته باشید ، دوربین مداربسته بی سیم شما را به خوبی خدمت می کند. اگر بعداً بخواهید آن را به مکان دیگری منتقل کنید ، این کار نیز مفید خواهد بود.
4. کاهش تعمیر و نگهداری
نگهداری از یک دوربین مدار بسته می تواند دردسرساز باشد. اما از آنجا که یک دوربین مدار بسته بی سیم برای عملکرد نیازی به کابل ندارد ، در حالت ایده آل هیچ هزینه ای برای تعمیر و نگهداری کابل نخواهید کرد (اگرچه برای برق رسانی به دوربین مداربسته بی سیم هنوز به کابل برق نیاز خواهید داشت)
معایب دوربین مداربسته بی سیم
1. نسبت به دوربین های مداربسته سیمی کمتر قابل اعتماد است
قابلیت اطمینان دوربین مداربسته بی سیم به سیگنال wi-fi متکی است. گاهی اوقات شما دچار بی ثباتی سیگنال wi-fi یا حتی سیگنال ضعیف خواهید شد ، به این معنی که به طور بالقوه می توانید لحظات مهم فیلم را از دست دهید. از این نظر ، دوربین مدار بسته سیمی از دوربین مداربسته بی سیم قابل اطمینان تر است
2. خطر هک شدن
امنیت داده یکی از جنبه های مهم دنیای امروز است و استفاده از دوربین مداربسته بی سیم این است که شما خطر هک شدن را دارید. اگرچه نقض امنیت دوربین شما کاری نیست که یک هکر تازه کار بتواند به صورت یکپارچه انجام دهد ، اما همچنان خطر وجود دارد. با دانستن این موضوع ، شما باید بر اساس میزان راحتی خود تصمیم بگیرید که ممکن است شخص دیگری در هر زمان به فیلم ضبط شده دسترسی داشته باشد.
3. هزینه زیاد است
در بیشتر موارد ، دوربین های مداربسته بی سیم گرانتر از دوربین های مداربسته خود هستند.
4. امکان تداخل
بعضی اوقات ، دوربین های مدار بسته بی سیم تداخل هایی را تجربه می کنند که می تواند منجر به هشدارهای دروغین ، افت سیگنال ها و از دست دادن فیلم شود.

منبع : دوربین مداربسته وایرلس

دوربین اندوسکوپی چی هست؟

دوربین اندوسکوپی

برای نصب دوربین آندوسکوپی برای رایانه ، باید شبیه ساز Android مانند Xeplayer ، Bluestacks یا Nox App Player اولیه را نصب کنید. با استفاده از این برنامه شبیه ساز آندروید ، می توانید نسخه کامل آندوسکوپ دوربین را با ویندوز 7 ، 8 ، 10 و لپ تاپ خود بارگیری کنید.

    Android Emulator را برای رایانه شخصی Windows بارگیری و نصب کنید.

دوربین شلنگی

    برای بارگیری Bluestacks به صفحه زیر بروید ؛ یا برای بارگیری Nox App Player به آن صفحه بروید ؛ یا برای بارگیری XePlayer به آن صفحه بروید

    برای اجرای برنامه Android Emulator در ویندوز ، روی نماد کلیک کنید.

    با استفاده از حساب فروشگاه Google Play خود وارد شوید.

    پس از آن ، فروشگاه Google Play را باز کنید و "دوربین آندوسکوپی" را جستجو کنید

    از لیست برنامه در لیست نتایج جستجو انتخاب کنید. روی دکمه Install کلیک کنید.

    یا فایل apk را که بارگیری کرده اید روی پیوند موجود در بالای این پست با XePlayer / Bluestacks / NoxAppPlayer File Explorer وارد کنید. بعد کلیک راست کنید تا نصب شود.

    اکنون امکان بازی دوربین آندوسکوپ بر روی کامپیوتر وجود دارد.

    از برنامه لذت ببرید!
ویژگی های دوربین آندوسکوپی

عکس آندوسکوپ 1.5.4 عکس صفحه

دوربین Wi-Fi و USB آندوسکوپ یک سیستم دوربین مداربسته بازرسی چند منظوره قابل حمل ، دستی و مجهز به یک ماژول بی سیم قدرتمند است که اتصال WiFi پایدار را فراهم می کند. کاربران می توانند فیلم ها را در دستگاه های Android مشاهده کنند و می توانند تصاویر (JPG) یا فیلم ها (MP4) را با کیفیت بالا 720P با این برنامه ضبط کنند.

سلب مسئولیت

مقالات و فایلهای apk موجود در وب سایت دیجی ویرا از چندین منبع مشابه Google Play جمع آوری و تهیه شده است.

دوربین آندوسکوپی برنامه ای است که توسط توسعه دهنده ایجاد می شود. این سایت مستقیماً به آنها متصل نخواهد شد. کلیه تصاویر ، تصاویر ثبت شده ، عناوین محصولات و نام تجاری یا آرم هایی که در اینجا درباره آنها صحبت شده است ، مالکیت این مالکان منفرد است.

همه برنامه های ویندوز در سرور میزبانی نمی شوند. هر زمان بازدید کننده دکمه "بارگیری" را فشار دهید ، پرونده های نصب مستقیماً از وب سایت رسمی بارگیری می شوند.

دوربین مداربسته مخفی کوچک؟


چرا دوربین مداربسته مخفی؟

دوربین های مداربسته مخفی ممکن است نمایش های جاسوسی دوران جنگ سرد یا خرس های عروسکی مشکوک به نظر می رسد که دوربین پرستار بچه ها را پنهان می کنند ، اما با ظهور فن آوری جدید مانند زنگ درهای ویدئویی و سیستم های امنیتی خانه ، نظارت پنهانی در میان کسانی که به دنبال حفظ بله ، پرستار بچه ها ، همچنین خانه داران ، دستیاران بهداشت در خانه (به ویژه برای سالمندان) و تحویل بسته ها. همانطور که فرانسیس جاگو ، مدیر ارشد موزه جاسوسی تعاملی  ، می گوید: "طبق بیش از گزارش نیویورک تایمز] روزانه بیش از 1.7 میلیون بسته شده از آستانهای آمریکا [دزدیده شده یا مفقود شده است] ، مردم تمایل بیشتری به نظارت بر حوادث خارج از کشور خود دارند.

دوربین مداربسته مخفی

قبل از استفاده از هر دوربین مداربسته بیسیم مخفی ، می خواهید قوانین نظارت در ایالت خود را مرور کنید. همانطور که مارتا کوهن استین ، وکیل خانوادگی و همسری شما ، از کوهن استین کاپور LLP توضیح می دهد ، نصب دوربین مخفی در خانه برای نظارت تصویری بدون رضایت پرستار بچه یا شخص ثالث غیر قانونی است ، اما دوربین ها هرگز در مکان ها مجاز نیستند در جایی که "انتظار حریم خصوصی" وجود دارد ، مانند حمام ، رختکن ، یا اتاق خواب برای یک پرستار بچه یا خانه دار. اندرو جرونیمو ، استاد حقوق و مدیر کلینیک اصلاحیه اول در دانشگاه کیس وسترن رزرو می گوید: نظارت صوتی داستان متفاوتی است: "قوانین در مورد ضبط صدا بسیار سخت تر از ضبط فیلم هستند." وی توضیح می دهد که ضبط مکالمه ای که شخصاً در آن شرکت ندارید در همه ایالت ها غیرقانونی است ، بنابراین با دوربین هایی که فقط فیلم ضبط می کنند همراه باشید.

گرچه افرادی که خانه ها یا آپارتمان های خود را در  اجاره می دهند ، از دوربین مخفی دیجی ویرا برای جلوگیری از سرقت یا تخریب استفاده می کنند ، طبق قانون ، وکیل ازدواج و خانواده Ken Jewell ، این "زمین متزلزل" است. وی می گوید: "مسلماً ، اگر شما کل آپارتمان را اجاره کرده اید و پس از بسته شدن در ، پا به آپارتمان نمی گذارید ، می توان تصور کرد که انتظار محرمانه ای منطقی وجود دارد" ، به همین دلیل ضبط هتل اتاق غیرقانونی است اگر صاحب مشاغلی هستید که به دنبال نظارت بر کارمندان یا مشتریان هستید ، استفاده از نظارت تصویری (دوباره فقط در مناطقی که انتظار حریم خصوصی نداریم) در املاک شرکت قانونی است.
منبع : دوربین مداربسته مخفی

  عناوين مطالب پربازدید